KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 9603072
nr 960 3072
Gouache
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, landskap, 30x45
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 maj 2015
kl 18:52:23
11/5 18:25:50
Gouache